Canlı Tavla

Üyeliksiz Tavla Oyna

okey oyna

Oyun öncesi isteyen kullanıcılara bilgilendirme yapan sitenin kaliteli alt yapı sunucularını kullanması nedeni ile oyunlarda donma ve kasma gibi sorunların yaşanmasını önlemektedir. Canlı destek birimi 24 saat aktif olan site bu birim ile oluşabilecek anlık sorunları çözmektedir. Kullanıcılar siteye veya bir başka kullanıcıya karşı sitenin üyeliksiz tavla oyna hizmetinden istedikleri kadar yararlanabilirler.

Üyeliksiz Nasıl Tavla Oynayabilirim?

Basit ve kullanışlı bir web sitesi ara yüzüne sahip olan siteye giren kullanıcılar üst tarafta hangi tür tavla oyununu oynayabileceklerine karar vermek için birçok seçenek göreceklerdir. Bu seçenekler arasından herhangi birisinin üzerine tıkladıklarında o tavla türüne ait genel bir bilgi ve tavla oyna sekmesi karşılarına çıkar. Önlerine açılan sayfada Tavla oyna sekmesine tıkladıklarında ise kullanıcılar binlerce bay ve bayan ile karşılıklı tavla oynamanın heyecanının yaşayabilirler.

üyeliksiz tavla oyna
üyeliksiz tavla oyna

Üyeliksiz Tavla Nedir?

Araştırmalara göre kökeni Hintlilere dayanan ve Uluslararası bir çok turnuvası olan Tavla içerisinde 24 hane bulunduran ve 15 siyah 15 beyaz pulun dizildikten sonra rakipten önce toplanması üzerine kurulu bir zeka oyunudur. Zarlar ile oynanan bu oyun sırasında yapılan stratejiler ve rakibin hamlelerinin önünü kesip ne yapacağını tahmin etme durumu öngörü geliştiricidir. Aile ortamlarının vazgeçilmezi olan tavla online veya karşılıkları olarak oynandığında kuralları değişmemektedir.

Üyeliksiz Tavla

Pullar birbirlerinin aynısı olarak tavlanın iki tarafına dizildikten sonra oyuna kimin başlatacağının belirlenmesi için her iki tarafta birer zar atar. Daha sonra zarda üstün gelen taraf zar atarak oyuna başlar ve zarın gösterdiği kadar hane ilerler. Oyunda atılan her zarın farklı bir değeri vardır. Atılan zarlar sonrası hangi oyuncu pullarını kendi sağ tarafından toplar ise oyunu kazanır. 5 turdan oynanılan bu oyun mars ve düz diye iki şekilde biter. Mars rakip pullarını kendi bölgesinde toplamadan sizin pulları toplamanız anlamına gelir. Düzde ise oyunun normal şekli ile bitmesidir.

Üyeliksiz ve Üye olmadan tavla oyunlarımızı oynamak için salonumuza bağlanarak hemen üyeliksiz seçeneklerini seçerek oynaya bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Canlı Tavla Oynama Sitesi